O nas

YouTube player

Jesteśmy zakładem stolarskim z historią i tradycjami. Nasze początki sięgają lat ’50 ubiegłego wieku. Państwowy wówczas zakład stolarski produkował meble wielkogabarytowe. Trzy lata temu zakład zmienił formę własnościową i otrzymał nazwę Krespa sp. z o.o. Kontynuujemy tradycje stolarskie, a ofertę dopasowaliśmy do współczesnych czasów. Odpowiadamy na potrzeby Klientów, tworząc produkty z drewna pod ich indywidualne preferencje. Cieszą nas kreatywne wyzwania, którym jesteśmy w stanie sprostać dzięki możliwościom dobrze wyposażonego parku maszynowego.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce, na górzystym terenie Beskidu Niskiego. Jest to jedno z najczystszych i najbardziej dziewiczych miejsc w kraju. Przyroda niemal nietknięta cywilizacją, malownicze pejzaże, lasy z dziką zwierzyną i bujną roślinnością. Ma to wpływ na nasze zamiłowanie do ekologii, zieleni i ogromny szacunek dla natury. Uważamy, że w dzisiejszych czasach lepiej postawić na produkcję rzeczy wysokiej jakości, które są przyjazne dla człowieka i środowiska.

Chcemy, aby Klienci traktowali nas jak lokalną firmę „po sąsiedzku”, niezależnie od dzielącej nas odległości. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy tak, jakbyśmy obsługiwali starego, dobrego przyjaciela. Chcemy dla niego jak najlepiej. Być może to klucz do wieloletnich relacji biznesowych, jakie udało nam się nawiązać do tej pory. Klienci wracają, a ich zadowolenie jest dla nas najwyższą wartością.

Misja Jesteśmy po to, aby dostarczać naszym Klientom produkty dobrej jakości dopasowane do zmieniających się potrzeb. Rozwijamy firmę wdrażając nowe technologie, aby jak najlepiej spełniać to zadanie.

W realizacji naszej misji , ważne są dla nas takie wartości:

Innowacyjność Kreatywność Zaangażowanie Jakość produktu Bezpieczeństwo produktu Satysfakcja klienta Dbałość o ekologię